Читайте нас в соціальних мережах

У Чехії знайшли мертвим 21-річного тернопільського волейболіста

Четвер, 21 вересня 2023 17:00
Стало відомо про смерть студента факультету фізичного виховання, гравця чоловічої волейбольної команди ТНПУ Михайла Цугорка. Його без ознак життя виявили у Празі.

 

«Раптова звістка про смерть Михайла вразила серця всіх, хто його знав. Пішов з життя талановитий спортсмен – волейболіст, людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця, дружелюбний та завжди усміхнений, життєрадісний, повний сил, мрій, планів на щасливе майбутнє», – зазначила у своєму дописі тренерка волейбольної команди ТНПУ Олена Сопотницька.

Як повідомляють ЗМІ, 16 вересня українець Михайло Цугорка пропав безвісти в столиці Чехії Празі. На жаль його знайдено мертвим.

Як раніше писала на своїй сторінці в Інстаграм дівчина зниклого хлопця Настя, 16 вересня 2023 року Михайло перестав виходити на зв’язок між 21 та 23 годинами. Мав їхати від станції метро Letňany до Vyšehrad, можливо виходив десь в центрі.

Самостійні пошуки рідних не дали результатів і вони звернулися в поліцію. Зникнення українця сколихнуло соцмережі. Оголошення про його пошук поширили безліч небайдужих співвітчизників. Згодом до пошуку долучилися поліцейські, але хлопця на превеликий жаль знайшли мертвим. Деталі згодом.

Вічна і світла пам’ять.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар