Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині з берегів Дністра зібрали 1550 кг сміття (фото)

Неділя, 17 вересня 2023 15:00
Працівники НПП "Дністровський каньйон" підвели підсумки роботи протягом серпня-вересня цього року. 

Три групи збирали побутові відходи на трьох різних ділянках природного парку. 

"Заліщицьке природоохоронне науково-дослідне відділення(ПНДВ): рекреаційна ділянка в урочищі «Вільгова», рекреаційна ділянка в урочищі «Пустельня» на еколого-освітній стежці «Устечко …Червоне», облаштовано безпечні підходи до краплинного водоспаду «Дівочі сльози», очищено джерело «Святої Анни» від гілля та обкошено територію. Об’єм зібраного сміття на цих локаціях становить 900 кг. Борщівське ПНДВ: еколого-освітня стежка «Фарикова криничка», що знаходиться на території ботанічної пам’ятки природи загальнодержавного значення урочища «Глоди», рекреаційна ділянка оглядового майданчика «Білий камінь», зібрано сміття, обкошено траву, встановлено хатинку для комах та інформаційну таблицю біля неї. Об’єм зібраного сміття на цих локаціях становить 200 кг", - йдеться у дописі працівників природного парку. 

Бучацько-Монастириське ПНДВ - було здійснено благоустрій рекреаційної ділянки «Берем’яни». На цьому місці зібрано сміття, встановлено хатинку для комах. Також спільно із учнями Костільницької та Возилівської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено благоустрій берега річки Дністер. Об’єм зібраного сміття на цих локаціях становить 450 кілограм. 

Загалом зібране сміття становить 1550 кілограм, воно відсортовано та вивезено з рекреаційних ділянок на полігон.

"В той час ,коли російські окупанти нищать нашу природу, ми повинні тримати екологічну оборону. Звертаємось до всіх громадян та закликаємо бути свідомими та берегти навколишнє середовище від масової катастрофи засмічення нашої планети", - пишуть працівники парку. 

 

 

 

 

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ