Читайте нас в соціальних мережах

Я люблю тебе: загиблий з Тернополя Богдан Покітко не встиг прочитати останнє повідомлення своєї дівчини

Понеділок, 20 лютого 2023 13:41
Богдан Покітко Богдан Покітко
Дівчина Богдана Покітка, військового з Тернополя, який загинув на 4 день після того, як приїхав на передову, розповіла про останні дні життя захисника.

Нагадаємо, "Тернополяни" писали, що 33-річний тернополянин не був військовим, не мав бойового досвіду, але одразу після вручення повістки потрапив на лінію зіткнення. 

На 4 день чоловік загинув.

Наталя, дівчина Богдана, розповіла про останні дні життя військового. 

"12 січня йому дали повістку на зупинці, коли він їхав на роботу, 16 січня він уже був на військоматі, - пригадує Наталя. - Далі в суботу 11 лютого, він дізнався, що їде ніби то спершу у Дружківку, пішли ще з одним хлопцем скуповуватися - купували за свої гроші взуття, бо те, що дали розмір не підійшов, куртку, фліску, ну все купив за свої гроші. 12 -13 лютого він заїхав в Донецьку область, але то була не Дружківка, а Слов'янськ. У військоматі його навчили тільки розбирати та збирати автомат Калашникова". 

Наталя переписувалася з Богданом по декілька разів на день. 

"Ми переписувалися кожного дня, в середу 15 лютого, він мені написав - "Мала, я їду в сторону позицій, не знаю як там зі зв'язком. 15.27 було повідомлення "Па", - відзначає дівчина. - Я йому написала, що буду молитися, а останнє моє повідомлення - "Я люблю тебе", він уже не встиг прочитати". 

16 лютого дівчина дзвонила, а телефон Богдана був поза зоною.

"Пускаю гудок, поза зоною, два дні тому говорив, все добре, мені тривожно, написала його брату, який до речі також служить, - зауважує Наталя. - Брат Богдана ще тоді сказав, що не переживай все буде добре, а ввечері написав, що Богдана немає...".

Дівчина хоче одного, щоб було відоме ім'я працівника військомату, який відправив на вірну смерть Богдана Покітка.

"Я хочу справедливості, як так можна було зробити. Далі нехай самі йдуть служити, з паперовою роботою тут на місці можуть справитися і жінки, - підсумовує Наталя. - І найголовніше, днями в одному із ресторанів Тернополя моя знайома чує розмову - "Я купив своєму сину інвалідність, а собі відстрочку, син з дружиною вже за кордоном, а ми з вами хлопці че півроку гуляємо". То як так? Нехай івйськова прокуратура розбереться - кому видаються відстрочки за гроші, "липові" інвалідності", і чому такі хлопці, непідготовлені як Богдан потрапляють на вірну смерть на передову". 

До слова, нині у Тернополі намагаються з'ясувати, як так сталося, що непідготовлений військовий без досвіду потрапив на передову та загинув за 4 дні, як приїхав на позицію. 

Тіло Богдана Покітка мали привезти у Тернопіль сьогодні, 20 лютого, та повідомили, що кортедж із військовим затримується. 

Співчуваємо рідним та близьким Богдана Покітка. 

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #2 Lena 22.02.2023, 21:12
Жах,це за яку державу беруть наших,як пушечне м'ясо,а сини олiгархib купують iнвaлiднiсть,Ко са брехлива в Дубаях пig сонцем нiжиться,хай 450 нероб разом з своiм кодлом i йдуть на передову,iguomu mu,хто таких захищаэ!!!!
Скарга
+3 #1 Анонімно 22.02.2023, 15:14
Це системний випадок, таке відбувається постійно, відправляють не підготовлених солдатів на вірну смерть, навіть не повідомляють шляхи відступу. Стикнулася з таким в травні, коли сказали, що відправляють в Львів на навчання, а на наступний день відправили в Бахмут на 0, ніхто з тим не розбирався і ніякої відповідальност і не несли, хоча чітко усвідомлювали свої дії. Це якийсь геноцид, абсолютно не цінується людське життя, при тому, що вже велика нестача в людському ресурсі.
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ