Читайте нас в соціальних мережах

Нові пісні та відомі хіти: у Тернополі сотні людей прийшли аби почути «СКАЙ» у супроводі симфонічного оркестру (фото)

Неділя, 05 лютого 2023 12:45
У суботу, 4-го лютого, в Тернополі відбувся масштабний концерт гурту «СКАЙ» у супроводі симфонічного оркестру.

В залі драматичного театру імені Т. Г. Шевченка зібралися сотні тернополян аби наживо почути улюблені хіти.

Під час концерту гурт виконав й пісню «Напролом» з нового однойменного альбому, реліз якого заплановано на весну цього року.

Концерт у Тернополі відбувся в рамках Всеукраїнського благодійного туру, 30 гривень з кожного квитка підуть на підтримку захисників України.

Також під час концерту серед глядачів провели аукціон лотами якого стали футболки та прапор України з автографами учасників гурту.

Зокрема стяг у Тернополі продали за 10 тисяч гривень.

Кошти з продажу лотів спрямують для ЗСУ.

 


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ