Читайте нас в соціальних мережах

Ви придатні до служби, чого ви сраки грієте: Роман Скрипін розкритикував воєнкомів у Тернополі (відео)

П'ятниця, 03 лютого 2023 21:52
Роман Скрипін Роман Скрипін
Роман Скрипін — український медіа-менеджер, журналіст, телеведучий, голова Української незалежної медіа-спілки розкритикував воєнкомів у Тернополі, які протягом останніх декількох днів масово роздають повістки. 

В ефірі до Скрипіна звернувся користувач Сергій, написавши, що у Тернополі воєнкоми розійшлися по повній, місто вимерло і немає ніякої інфи. 

"Правильно, тому що таке лютування безглузде, рандомне воно до добра не доводить, - відзначив Роман Скрипін. - Тому що всі ваші марафони "Єдині новини", які споживають гроші з бюджету і ні хера не збирають направду. Люди взагалі можуть перестати передавати гроші. Тому що люди показують, що в нас є паралельна держава, яка рятується і ці люди вивозять цілу державу, коли вони об'єднуються у волонтерів, забезпечення і так далі. Якби не волонтери, ви б вибачте смоктали прутня уже давно. До чого ви звикли, коли ви смокчете з бюджету - у вас смоктальний рефлекс нікуди не пропав. І мало того ми є інформаційною складовою". 

Роман Скрипін звернувся до воєнкомів Тернополя, відзначивши, що здорові працівники центрів комплектування чомусь служити не йдуть, натомість на вулицях виловлюють усіх. 

"І це треба бути ідіотом, я зараз звертаюся до цього чувака в цьому центрі комплектування, щоб цього не розуміти. Ми збираємо гроші, ми про це говоримо. І ми є інформаційна ланка, яка є сполучна. Але для цього потрібен певний ресурс. Хоча б мінімальний, а ви в нас висмикуєте людей. І вони виконують закон - вони в лавах ЗСУ. І в нас є ті хто поранені в шпиталях, після операції, є загиблі. Що ви робите?! Ви ідіоти і дебіли в такому випадку, тому що треба мати клепку для того, щоб комплектувати. Ви такий центр комплектування, як я Майя Плесецкая. Потім є волонтери, яких не треба чіпати. Тому що вони їздять і забезпечують, не ви їздите. В мене питання до вас, до тих, хто здорові жлоби сидять у цих центрах комплектування - ви придатні до служби - чого ви сраку грієте?! Там можуть бути тільки жінки, там чоловіки в принципі не потрібні. Ні, там самі чоловіки, жінки тільки оформлюють документи ручками пишуть", - зауважив журналіст. 

Детальніше у відео. 

"Тернополяни" писали, що Повістки на блокпостах Тернополя: кому вручають і кого везуть у центр комплектування.

На Тернопільщині пояснили ажіотаж з роздачею повісток та напливом військових з інших регіонів.

 

 


ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

+1 #1 Правда 06.02.2023, 17:00
Це, що твориться останнім часом з повістками це жах, а чому не зробити по людські:
перше - всі чиновники ідуть у военкомат;
друге - іхні діти;
трете - всіх працівників военкомату здорових на фронт, а на їхнє місце демобілізованих через різні травми;
четверте- депутатів всіх рівнів;
пяте- всі які тікають самі прийдуть без повісток;
Скарга

Додати коментар