Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині пояснили ажіотаж з роздачею повісток та напливом військових з інших регіонів (відео)

П'ятниця, 03 лютого 2023 13:08
Сьогодні, 3 лютого, голова Тернопільської військової адміністрації Володимир Труш пояснив чому в останні декілька днів, у Тернополі та регіоні масово роздють повістки та чому у місті так багато людей у військовій формі з інших регіонів. 

"По-перше повістки роздають з 24 лютого 2022 року з початку повномасштабного вторгення росії. Друге, активно вони роздаються завжди. Третє питання, те, що вчора було в місті Тернополі, не в області, це спеціальне відпрацювання силових структур, це спеціальна операція "Промінь", яка проходила, і проходить по всій області. На даний час вже проведено більше 20-ти таких операцій. Не знаю, чому вона вчора викликала такий ажіотаж, - зауважив Володимир Труш. - І те, що масово роздають повістки, якщо люди не хочуть брати повістки, то не хочуть воювати, то питання виникають до нас з вами, чи ми справжні українці. Ми, якщо справжні українці, ми не повинні ховатися від мобілізації. Виставлені блокпости - у нас в країні війна, відпрацювання територій проходило і в довоєнний час і мобілізація нікуди не ділася - вона триває. Людина, яка називає себе українцем, вона не тільки виставляє аватарку в Фейсбуці, а йде захищати свою державу". 

Детальніше у відео. 

 

Коментарі  

+1 #4 gp19nc60kd 05.02.2023, 23:05
Якби це тільки 450 нероб. Насправді їх набагато більше. Порахуйте помічників депутатів, поліцію, суди, муніципали (штрафи на машини ліплять)Надзвич айно важливе завдання під час війни. Вони перші повинні захищати країну. Зарплати в них далеко не мінімальні !
Скарга
+3 #3 Lena 03.02.2023, 22:52
А всi мають воювати за те,щоб багатi нашi олiгархи стали ще багатшими!? Ворог краiни всерединi сидить ще з 1991 року,450 нероб й все те нечисте кодло,яке стало "Гобсеками"...
Скарга
+8 #2 Григорій 03.02.2023, 20:47
То недоторкані, як, наприклад, синок Домбровського. Його спеціалізація - гвалтувати дівчат, яких примусово напоїли. Виродки!
Скарга
+6 #1 Павло 03.02.2023, 19:42
Цікаво чому синки тернопільських депутатів, поліції,СБУ і навіть син колишнього мера міста Заставного не іде на фронт, а нагло як у сталінізм і зарас в Росії,виловлюют ь посеред вулиці простий робочий клас.???
Скарга

Додати коментар