"Шановні споживачі! ВАТ "Тернопільобленерго" повідомляє, що за розпорядженням диспетчера НЕК "Укренерго", сьогодні, 2 січня, до кінця доби не будуть застосовуватись стабілізаційні графіки погодинних вимкнень споживачів електричної енергії! Проте, енергетики нагадують, що електроенергію потрібно використовувати свідомо. Не користуватись одночасно кількома енергоємними приладами та обмежити використання таких приладів в години найбільшого навантаження на енергосистему, вранці – з 7-ї до 11-ї години і ввечері – з 17-ї до 23-ї години", - пишуть у ВАТ "Тернопільобленерго".
На Тернопільщині до кінця доби не будуть вимикати світло
Понеділок, 02 січня 2023 17:23
Кілька хвилин тому енергетики на Тернопільщині розповіли, коли ж відбудуться наступні вимикання світла.
ОСТАННІ НОВИНИ
- 12:20 У Козівській громаді попрощалися із захисником Сергієм Табаркевичем (фото)
- 11:34 «Лікар із Сирії» виманив у пенсіонерки з Тернополя близько 10 тисяч євро
- 11:00 Служба відновлення: на дорогах Тернопільщини герметизують тріщини для збереження покриття
- 10:00 200 балів на НМТ: тернопільські учні показали максимальні результати
- 9:01 Спека посилюється: на Тернопільщині прогнозують до +40°
- 23:39 Страховка для виїзду за кордон онлайн за 5 хвилин: як оформити поліс швидко, вигідно і без шахрайських схем
- 20:50 На трасі М-30 біля Смиківців сталася ДТП з травмованими, рух ускладнено (фото)
- 20:20 Тернополянка Софія Дацюк стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики
- 20:00 Команда з Тернопільщини стала бронзовим призером Кубка України з лову риби донною вудкою
- 19:30 Ремонтні роботи на Руській і Поліській: у Тернополі частково обмежать рух транспорту


