Читайте нас в соціальних мережах

Колаборант Стремоусов навчався у Тернополі

Понеділок, 07 листопада 2022 12:02
Один з ватажків окупаційної «адміністрації» Херсона Кирило Стремоусов свого часу навчався у ВУЗі Тернополя. 

Зокрема у біографії відомого херсонського колаборанта йдеться, що Кирило Стремоусов народився 26 грудня 1976 року у смт Гольмівський Микитівської райради Донецької області. Має п'ятьох дітей та називає себе православним християнином.

Отримав вищу освіту в Тернопільській академії народного господарства, сьогодні це Тернопільський національний економічний університет. 

Вчився у Тернополі Стремоусов у 2004 році. 

Всередині 2000-х спочатку колаборант також мав фірму з продажу кормів для риб за кордон, а згодом очолював Генічеську рибну інспекцію.

Тоді при реєстрації своєї фірми "Вега", Стремоусов вкaзaв чортківську aдресу, a сaме: Укрaїнa, 8500, Тернопільськa облaсть, місто Чортків, вулиця Юрчинських.

До слова, у січні 2016 року колаборант став співзасновником ГО "Український центр екологічної самооборони". Іншим співзасновником був Юрій Клейнос, якого звинувачують у державній зраді.

У лютому 2017 року під час бійки у міській раді бив поліцейського.

6 квітня 2018 рік - напав на конвой СБУ.

21 травня 2018 року - розстріляв людину з травматичного пістолету в Генічеському районі.

8 жовтня 2018 року - очолив херсонський осередок Соціалістичної партії України.

18 січня 2019 року був у складі групи, яка вчинила стрілянину в редакції газети Новий День у Херсоні. За це отримав підозру за статтею хуліганство.

У січні 2019 року був виключений з Соціалістичної партії України.

18 червня 2020 року напав на журналіста Дмитра Багненка і фігурував у кримінальній справі за статтею про перешкоджання роботі журналіста.

У серпні 2020 року СБУ проводила обшуки у Стремоусова, в рамках кримінального провадження щодо викриття агентурної мережі ФСБ, але інформації про вручення підозри Стремоусову немає.

У 2020 році вирішив балотуватися на посаду міського голови Херсона шляхом самовисування.

16 березня 2022 року місцеві колаборанти в будівлі Херсонської облради провели незаконне зібрання створеного окупантами псевдооргану влади "Комитета спасения "За мир и порядок" з метою переконання мешканців області у втраті здатності держави з управління регіоном та закликами до підтримки окупації РФ. На відео знятому для пропагандиського телеканалу RT Стремусов висловлює позицію, що осбисто для нього рф є пріоритетним напрямом для "стабілізації" ситуації в регіоні.

26 квітня 2022 року був призначений заступником голови Херсонської військово-цивільної адміністрації.

28 вересня 2022 року Офіс генпрокурора та СБУ повідомили йому про підозру у колабораційній діяльності.

19 жовтня 2022 року Указом Президента потрапив до санкційного списку РНБО, щодо осіб, які прямо або опосередковано підтримали військову агресію росії проти України.

 


ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

+1 #2 Правда 08.11.2022, 16:29
А, що можуть злодії і аферисти навчити в Західноукраїнсь кому національному університеті, для прикладу обікрали на підроблених документах працівників радгоспу на мільйони гривень, там не один Стремоусов, а ціла команда перевертнів.
Скарга
+1 #1 Олександр 07.11.2022, 22:52
Навчальний заклад називається Західноукраїнсь кий національний університет
Скарга

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ