Читайте нас в соціальних мережах

Обмеження руху та заборона паркування: у Теребовлі ремонтують дорогу міжнародного значення

Середа, 12 жовтня 2022 10:30
У Теребовлі, що на Тернопільщині, ремонтують дорогу міжнародного значення - через це можливі тимчасові обмеження в русі, також водіїв просять не паркувати свої авто на даній ділянці траси. 

"Шановні жителі та гості громади! У центральній частині Теребовлі на дорозі міжнародного значення М19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече проводяться ремонті роботи. У зв’язку з цим, просимо не паркувати автотранспорт по вулиці Князя Василька з лівої сторони навпроти магазину Теко.На даній ділянці ремонті роботи будуть продовжуватись і надалі. Щиро дякуємо за розуміння. Просимо пробачення за тимчасові незручності", - йдеться у дописі Теребовлянської міської ради. 

У Теребовлі розпочали роботи з ремонту дороги (бруківки) у центральній частині міста на вулиці Князя Василька. Роботи проводить Служба автомобільних доріг на умовах співфінансування з Теребовлянською міською радою.

Поточний ремонт дороги державного значення Доманове - Ковель-Чернівці – Тереблече включає в себе усунення та заміну бруківки на критичних ділянках.

При даному ремонті будуть ліквідовані критичні “просадки” бруківки, що забезпечить комфортний та безпечний проїзд учасникам дорожнього руху.

Буде оновлено найбільш ушкоджені ділянки дороги.

 

 

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ