"1 та 2 вересня у школах Тернополя ми розпочнемо навчання дистанційно, у нас є для цього усі засоби. Також відбулася конференція в Бучі, виступав міністр освіти, надається пріоритет офлайн навчанню, ми теж за офлайн навчання, - наголосила Ольга Похиляк. - Ми здійснювали опитування серед батьків у Тернополі щодо форми навчання в червні, тепер знову робили ще одне опитування, думаю, що до 1 вересня результат може ще змінитися. За дистанційне навчання, якщо брати по всіх школах Тернополя - на сьогодні 19,5 відсотків батьків виявили, щоб їхні діти навчалися дистанційно, інші відповідно за офлайн навчання і за змішане навчання. Ми маємо відповідні результати по кожному закладу зокрема, порівняно з іншими обласними центрами кожна школа має укриття".
1 вересня онлайн: у Тернополі шкільний рік розпочнуть дистанційно
Субота, 20 серпня 2022 21:00
ОСТАННІ НОВИНИ
- 23:49 Як підтримувати автомобіль у справному стані: ключові запчастини для надійної роботи
- 23:42 Викуп авто з українською реєстрацією в Німеччині
- 21:00 Сергій Надал від Тернополя на фронті передав воїнам 128-ї бригади «Дике Поле» позашляховик, квадрокоптери та зарядні станції
- 20:30 Асоціація міст України попереджає про повну катастрофу зупинки подачі води у містах: відкрите звернення до Президента
- 20:00 Два роки сам виховував п’ятьох дітей: історія батька з Шумська (ФОТО)
- 19:13 Випускниця з Бережан отримала по 200 балів на НМТ з англійської та математики
- 18:30 Стан стрімко погіршувався: тернопільські медики вдалися до екстреної процедури
- 18:00 Через літню спеку на Тернопільщині посилять контроль за якістю питної води
- 17:30 На Тернопільщині через спеку обмежили рух вантажівок
- 17:00 Кілька секунд до аварії: патрульні показали небезпечні маневри тернопільських водіїв (відео)


