Читайте нас в соціальних мережах

Фонд державної субсидії до 30-річчя "Приватбанку": на Тернопільщині масово отримують повідомлення від шахраїв

П'ятниця, 19 серпня 2022 13:15
Попри війну, аферисти не сплять, а користуючись нагодою, вирішили видурити якнайбільше коштів у жителів України, пропонуючи ніби то допомогу від "Приватбанку". 

В фінансовій установі прокоментували ситуацію, називаючи дані повідомлення - проявами шахраїв. 

У банку просять дані меседжі блокувати, не переселати їх рідним та близьким, не вводити свої персональні дані, а якщо вже "купилися на обман", негайно повідомили банкіра, або ж заблокувати свої картки у відповідних мобільних додатках.

"Попри усі застереження від моїх колег, журналістів та представників правоохоронних органів, продовжую отримувати значну кількість звернень з ось таким посиланням, де людям пропонують збагатитись. Нічого надзвичайно! Просто шахраї придумують нові схеми видурювання даних, а надалі і коштів, з довірливих громадян!  Отже! Нагадую: Усі виплати допомоги здійснюються лише через подачу заявки через застосунок "Дія" чи портал єДопомога. Уся комунікація нашого банку здійснюється лише державною мовою і аж ніяк не мовою окупанта. Усі акції ПриватБанку зібрані на єдиній офіційній сторінці - https://newpromos.privatbank.ua/. Будьте пильні та розумні!", - прокоментував аферу Олександ Жильцов, працівник "Приватбанку". 

 

На зображенні може бути: текст

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

-1 #3 Спильчак Ірина 21.11.2022, 15:47
Спильчак Ірина Миколаївна
Скарга
0 #2 Потох 14.11.2022, 09:20
Мисл
Скарга
0 #1 сергій 20.10.2022, 13:09
добре
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ