Читайте нас в соціальних мережах

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 79

Олена Смакоус стала найкрасивішою студенткою ТНЕУ

Четвер, 16 квітня 2015 09:41
У Тернопільському національному економічному університеті відбулося свято краси, кмітливості та таланту - «СтудМіс ТНЕУ 2015».

14 красунь змагались за титул та корону найкращої. Однак перемогу здобула студентка третього курсу Науково-навчального інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина Олена Смакоус. Першою віце «Студ Міс ТНЕУ 2015 року» стала студентка факультету економіки та управління Маргарита Швайко, а титул другої віце «Студ Міс» отримала студентка третього курсу коледжу економіки, права та інформаційних технологій, факультету «фінанси та кредит» Марта Вересюк.

Конкурсантки демонстрували свої таланти підчас чотирьох виходів.  Дівчата дефілювали в українських костюмах, купальниках, вечірніх сукнях та змагалися в кмітливості. Проте переможниця конкурсу підкорила присутніх у залі, та, вочевидь, і представників журі, своєю запальною бачатою.

«Всі дівчата дуже красиві і кожна з них – достойна титулу найкращої, - ділиться враження від конкурсу «Студ Міс ТНЕУ 2015» Олена Смакоус. -  Я вважаю, що всі вже переможниці, адже пройшли на університетський конкурс краси з-поміж півсотні претенденток. Взагалі кожній дівчині варто спробувати свої сили у подібних конкурсах, адже це додає впевненості у кожному кроці».

Варто додати, що для дівчини це вже не перший конкурс краси. Олена здобула титул «Княгиня Тернополя 2013 року», а також  представляла наше місто на Всеукраїнському конкурсі краси.

Прекрасним тернополянкам, які лише мріють про перемогу у подібних конкурсах, Олена Смакоус  розповідає всій  секрет успіху: Головне, що має бути у кожній конкурсантці це впевненість у собі і у своїй перемозі! Дефілюючи по сцені з думкою, що ти подобаєшся людям у залі – ключик до успіху.  

 Нагадаємо, що «Студ Міс ТНЕУ» не єдиний університетський конкурс краси. Найкрасивіших студенток вже обрати у ТНПУ та ТНТУ. На черзі – ТДМУ. Там свято краси, кмітливості та таланту відбудеться вже сьогодні, 16 квітня.

 P1230837

P1230810


Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ