Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі триває двомісячник благоустрою: впорядкували понад сотню прибудинкових територій

Субота, 14 березня 2026 16:00
У Тернополі продовжують виконувати роботи в межах двомісячника благоустрою.

Як повідомили у Тернопільській міській раді, частину запланованих робіт уже виконали на прибудинкових територіях міста.

«Зважаючи на сприятливі погодні умови, цими днями значна частина робіт проводилася на прибудинкових територіях. Роботи виконують підприємства, які обслуговують житловий фонд міста»,йдеться у повідомленні.

Станом на 13 березня вже приведено до належного санітарно-технічного стану 120 прибудинкових територій, що становить 18% від запланованого обсягу.

Також впорядковано 2600 квадратних метрів зелених зон та квітників і проведено обрізку 123 дерев, що становить майже половину від запланованих робіт.

Крім того, від сміття очистили 91 горище та технічний поверх, 129 підвалів і 105 приямків. Водночас відремонтували 37 метрів водостічної системи та замінили 12 вхідних дверей у житлових будинках.

Також ліквідували 16 написів графіті на фасадах будинків та огорожах.

Паралельно у Тернополі триває очищення вулиць після зимового періоду — спеціалізована техніка прибирає бруд і пісок з доріг та тротуарів у різних мікрорайонах міста.


ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #7 Михайло 18.03.2026, 21:47
Все зараз ми побачили як великий господар з припискою МАЯМІ господарює і місто стало як смітник. Респект нашому меру-полтінніку .
Скарга
0 #6 Марія Петрівна 18.03.2026, 20:31
Всі дороги Тернополя з новими ямами, нові тротуари по програмі безбарєрності для людей з обмеженням змонтовані будь як бо плитка змонтована на сухий пісок і тому плитка рухається та зміщена і тому можна пішоходу зашпортатися чи пошкодити каблуки.Паркомі сця відсутні в місті, а усі наявні муніципальна поліція трактує як порушення.Бо всюди виїзди, заїзди, відстань до них до 10 метрів дозволена.І всюди вільний громадянин є порушником з штрафом заочним. Зупинки громадського транспорту захаращені відходами, Клумби не садяться, обрізка дерев не проводиться, нові саджанці не садяться. Двері в хрущовках ніхто не замінює, Побілки сходових кліток не проводять жеки, в підвалах лише ржаві теплотраси без ізоляцій, багато мусору бо нікому прибирати.
Скарга
0 #5 Таксіст 17.03.2026, 14:00
На вул.Львівській, 2 біля тротуару більше тижня лежать відходи в пакетах.І майстри жеків відсутні, і начальник жеку Лемега не обходить бо це дуже низько для них.
Скарга
+2 #4 іван 17.03.2026, 10:36
те що дерева обрізані і так всі бачать, а де ж прибрано? Які вулиці?Мікрорай он Дружба в жахливому стані. Тротуари в піску, болоті, поломаних гілляках, цього з зими ще ніхто не прибирав? То де ж прибрано?
Скарга
+1 #3 Сергій 17.03.2026, 09:36
І розмір квартплати тишком-нишком підняли,про що мешканці дізналися лише під час оплати за житлово-комунал ьні послуги. Де прозорість дій влади, де громадські слухання, де інформування населення про перегляд тарифів???
І цілком погоджуюся з пані Надією, всі очільники (читай власники ЖЕКіВ) - мільйонери за наш рахунок.
Скарга
+1 #2 Надія 15.03.2026, 13:35
Голови ОСББ лишень зарплату рахують.А двірники в штаті ОСББ відсутні.Хто має прибирати при оплаті мешканцями.Трот уари, двори, площі, тупікові вулиці без двірників, без прибиральників. Напевне міська рада разом з відділами по благоустрою і буде прибирати.Начал ьники жеків продовжують збільшувати власні мільйони а двірники пенсіонери звільняються бо зарплати копійкові.Ким будуть проводити благоустрій????
Скарга
0 #1 Правда2 15.03.2026, 09:46
Кому служать ці помаранчеві жилети?? У місті Повно сміття, воно лежить по вулицях!ніхто не прибирає! Ганьба!!
Скарга

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ