Читайте нас в соціальних мережах

З вересня цього року Тернопільський педагогічний університет вперше готуватиме управлінців навчальними закладами

Понеділок, 06 квітня 2015 07:33
Вже з нового навчального року Тернопільський національний педагогічний університет розпочне підготовку спеціалістів за новою унікальною на наших теренах спеціальністю - «Управління навчальним закладом».

Фахівців такого напряму в Тернопільській області не готує жоден з вищих навчальних закладів, попри те, що в нашому краї доволі велика кількість різноманітних учбових та освітніх установ.
«Ураховуючи гостру потребу регіону у фахівцях заявленого напряму і потенційні можливості інституту педагогіки і психології в цілому та кафедри педагогіки і менеджменту освіти зокрема щодо кадрового, навчально-методичного і матеріально-технічного забезпечення, доцільно здійснювати освітню діяльність з підготовки фахівців за спеціальністю 8.18010020 «Управління навчальним закладом» освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» з ліцензованим обсягом 30 осіб на базі інституту педагогіки і психології, - зазначають ініціатори створення такого напряму підготовки фахівців. - В університеті є всі необхідні умови для підготовки фахівців за зазначеною спеціальністю, у тому числі забезпечення науково-педагогічними кадрами, оснащеність навчальних кабінетів і лабораторій сучасною комп’ютерною технікою і програмами, викладання основних навчальних дисциплін кандидатами і докторами наук, упровадження Європейської кредитно-трансферної системи організації навчального процесу (ECTS), нових інформаційних технологій.»
ТНПУ ім. В. Гнатюка може стати регіональним центром продукування кадрів з управління навчальним закладом – керівників навчальних закладів усіх рівнів акредитації, керівників управлінь освіти (різних рівнів) та їх структурних підрозділів, завідувачів практики (навчальної, виробничої), працівників апарату органів державної влади різних рівнів в галузі освіти тощо.

peduniver1 06 04 15

 

Коментарі  

0 #1 Українець 09.04.2015, 15:28
Мені оце дуже цікаво як випусник за цим напрямом навчання зможе працевлаштувати сь, коли згідно Наказу МОН № 665 від 01.06.13 року "Кваліфікаційні вимоги. Вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років." і це для директора ЗОШ. Де цей випусник отримає 3 роки стажу без педагогічної освіти. Тут лише один варіант, як друга вища освіта. Але виникає інше питання, а для чого воно потрібно, коли сьогодні згідно діючої нормативної бази практично всі керівники навчальних закладів призначаються і атестуються без вимог до спеціальної освіти.
Скарга

Додати коментар