Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі ТРЦ "Подоляни"обмежив вхід для відвідувачів без COVID-документів

Вівторок, 07 грудня 2021 13:44
Торгово-розважальний центр «Подоляни» оголосив про нові карантинні обмеження для відвідувачів. Тепер без COVID-документів потрапити можна буде не всюди.

 

Відповідне рішення було прийняте, враховуючи внесені Урядом зміни до Постанови №1236, згідно яких із 6 грудня 2021 року вступають у дію нові правила карантинних обмежень та відвідувань громадських закладів.

«ТРЦ Подоляни працюватиме у звичайному режимі, оскільки вакциновано 100% персоналу. Обслуговування відвідувачів відбуватиметься за умови наявності  одного з COVID-документів, а саме:

-  «жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинні 30 днів); -  «зелений» COVID-сертифікат (чинний 365 днів);
-  міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів);
- іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів);
-  негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена  (чинний 72   години);
- сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення    діагнозу)», – йдеться на сторінці ТРЦ «Подоляни» в соцмережі «Фейсбук».

За відсутності вищезгаданих документів для відвідування будуть доступні лише такі магазини та заклади:

Заклади 1-го поверху: Аптека 24, Аптека  Доброго Дня, Аптека DS, Сільпо, Могорич, Інжир, Сирна хата, Студія М’яса, EVA, Київстар, Алло, MOYO, Технопростір, Samsung, Apple room, Хімчистка Perfetto, Cherry Berry, Люксоптика, Зоомагазин

Заклади 2-го поверху: Фокстрот, Ельдорадо, мобільний пункт вакцинації

«Всі обмеження не стосуються дітей віком до 18 років. Сподіваємося на ваше розуміння та бажаємо здоров’я! Не забувайте, будь ласка, також про правила безпечного шопінгу: носіть та не знімайте маски, дезінфікуйте руки, дотримуйтесь дистанції. Ми ж гарантуємо дотримання усіх санітарних вимог, постійну дезінфекцію приміщень, забезпечення працівників засобами особистого захисту», — додають в адміністрації ТРЦ.

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

+3 #2 Розарвать - лопнуть 07.12.2021, 15:32
Во долбодятли. А нові штампи вірусу хто сюди привезе, чи не вакциновані часом? Вони ж вільно шастають по світу. Не вакцинованих нікуди за межі країни не пускають.
Але ж чомусь в ві всьому винні не вакциновані. Через підміну понять, творять що хочуть. Бізнес одним словом. Головне правильний маркетинговий хід. Нагнати страху, а далі справа за стадним інсктинтом. Самі все зроблять.
Скарга
+3 #1 Оооо 07.12.2021, 14:22
То тепер ка там будуть дикі торги у тих бутіках :lol:
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ