Читайте нас в соціальних мережах

Живе сама в лісі: на Тернопільщині пенсіонерка-інвалід щодня тягає хмиз і носить воду з джерела

П'ятниця, 03 грудня 2021 20:00
На Тернопільщині пенсіонерка залишилася сама у хатинці під лісом - щоб вижити жінка щодня тягає хмиз та носить воду. 

Про історію інваліда з дитинства пані Яни розповіли у БФ "Каратіс-Бережани". 

"Живе пані Яна у Жорниськах, що на окраїні міста, під лісом, у хатинці, де, крім світла, немає ніяких умов. Старенька на сьогодні залишилася повністю самотня. Щодня носить воду від джерела за 800 м, щоб мати можливість зготувати їсти. Все літо тягала з лісу сухостій, щоб хоч чимось опалити хату взимку. Аби купити щось їсти, жінка долає 6 кілометрів до магазину у місті. А старечі ноги вже цього не витримують, та й мізерна пенсія не дозволяє купити найнеобхідніше. А крім того, пані Яна ще й інвалід дитинства. Недавно бабуся зі сльозами на очах звернулася у "Карітас" по допомогу. Жалілася, що дуже піднепала. Найгірше, що не може сама порубати отой сухостій, що наносила, а в хаті холодно, та й зима починається, - пишуть на сторінці благодійного фонду.  - Тож, звертаємося до усіх, хто міг би просто зробити добре діло - допомогти бабусі з опаленням".

Надіємось, історія пані Яни віднайде відгук у чиємось серці, і ця самотня літня жіночка, як і всі, відчує тепло Різдвяних свят. 

Щоб допомогти жінці можна звернутися у Благодійний фонд "Карітас - Бережани", або ж на за номером фонду - 096 429 1041.

 

На зображенні може бути: 1 особа, їжа та у приміщенні

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

+5 #2 Марина 04.12.2021, 19:03
"...допомогти з опаленням"? Та бабусі треба надати соціального працівника чи відправити у приют, а не залишати у тій хатинці одну. Опалення зробите, а водц та продукти вона знов буде сама носити за 6 км??
Скарга
+2 #1 Lena 04.12.2021, 07:32
Замicmь того, щоб будувати церковнi будiвлi на кожен блок, краще допомогти одиноким престарiлим або дimям-сиротам,а бо тим, що боряться з онкозахворюванн ями;всi лишь думають, як понабивати кишенi.
Скарга

Додати коментар