Читайте нас в соціальних мережах

Перші наслідки за "Галодную тусу блогеров": у Львові призупинили дільність Будинку вчених через скандальну вечірку

Понеділок, 29 листопада 2021 21:00
У Львові призупинити господарську дільність Будинку вчених Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, саме там відбувалось це ганебне дійство в День Пам’яті Жертв Голодоморів. 

Про це на власній сторінці у Фейсбук повідомив депутат Львівської міської ради 6-го та 8 - го скликання Любомир Мельничук. 

"Перші наслідки за «Галодную тусу блогеров»

Щойно, міська комісія ТЕБ і НС прийняла рішення призупинити господарську дільність Будинку вчених Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, саме там відбувалось це ганебне дійство в День Пам’яті Жертв Голодоморів",- повідомив Любомир Мельничук. 

На зображенні може бути: 5 людей та текст «блогерская голодная туса»

У коментарях користувачі засудили вчинок блогерів, які у День пам'яті жерт Голодомору влаштували скандальну вечірку у Львові. 

Bogdan Grucholski

Всіх присутніх перевірити на службу в ЗСУ. 

Бидло-блогери:

Наталі Литвин

Таня Самбурська

Валерія Юрченко

Саша Бо

Rostia Melnyk

А ще потрібно перевірити чи ці блогери зареєстровані як ФОП чи п-ство , тобто яким чином їм кошти за їхні послуги поступають і чи оплачують вони податки ? Це також дуже важливо .

Галя Мартин

Любомир Мельничук руки вмити лекше всього , таку ганьбу на Заході України не можна залишити безнаказаною. Ви молодець.

Нагадаємо, сьогодні "Тернополяни" писали, що український блогер Олександр Заліско гучно відсвяткував своє 29-річчя у День пам'яті жертв Голодомору.

Вечірка з елементами еротики відгриміла 27-го листопада у львівському Будинку вчених. Гості роздягалися, стояли на столах, танцювали та брали участь у вульгарних конкурсах.

Серед запрошених – відомі Instagram-блогери, у тому числі тернополянка Наталі Литвин. Дівчина, у якої понад мільйон підписників, фільмувала видовищну феєрію на телефон.

Відомі компанії почали відмовлятися від співпраці з горе-блогерами, які влаштували розпусну вечірку у День пам'яті жертв Голодомору.

 

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ