Читайте нас в соціальних мережах

Судитимуть чоловіка з Тернопільщини, який збирав і розсилав дитячу порнографію

Четвер, 25 листопада 2021 16:00
30-річний житель Теребовлянщини опинився на лаві підсудних через збір порнографії і шантаж неповнолітньої дівчини.

Чоловікові загрожує від 2 до 12 років позбавлення волі за розповсюдження дитячої порнографії.

Як повідомили в поліції, підозрюваний довгий час товаришував із шістнадцятирічною сусідкою. У ході спілкування вони обмінювалися власними фотографіями інтимного змісту. За деякий час чоловік перестав цікавити неповнолітню. Вона намагалася уникати зустрічей з ним, не відповідала на телефонні дзвінки. 

Це не влаштовувало підозрюваного і він різними методами хотів повернути подругу - погрожував їй викласти усі інтимні фото в соцмережі. Коли дівчина відмовилася, то "залицяльник" частину фотографій надіслав її друзям. Про переслідування та шантаж дізналися батьки дівчини і повідомили про це у поліцію. 

Під час обшуку оперативники вилучили телефон і іншу комп'ютерну техніку на якій зберігалися фото не лише потерпілої, є але й інших дітей. 

Чоловікові оголосили підозру згідно стаття 301-1 Кримінального кодексу України - ч1 - умисне одержання доступу до дитячої порнографії з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем чи технологій без мети збуту чи розповсюдження та ч.3 - виготовлення, розповсюдження, збут дитячої порнографії або примушування неповнолітньої особи до участі у створенні дитячої порнографії. 

Порушнику обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Справу слідчі скерували до суду.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ