Читайте нас в соціальних мережах

Закликають обрати тих, хто достойний премії «Гордість Тернопілля»

П'ятниця, 12 листопада 2021 14:30
Вчора в Інтернеті стартувало голосування за номінантів телевізійної премії «Гордість Тернопілля», заснованої у 2021 році телеканалами Тернопіль-1 та ІНТБ. Претендентів у 20 номінаціях може подати кожен громадянин чи колектив.

 

Як зазначають засновники телепремії, уся громадськість Тернопілля обиратиме шляхом голосування тих особистостей, жити і працювати поруч із якими, пересіктися з ними у просторі й часі — за честь для кожного.

«Бо їхні героїзм і жертовність не вимагають екстремальних обставин — ці люди знаходять нагоду для подвигу щодня. На робочому місці, у громадській діяльності, в політиці, спорті, мистецтві тощо.

Тож роззирніться довкола і подумайте серцем та сумлінням: без кого з людей, котрих ви знаєте, у нашому світі стало б менше світла, тепла, душевності? Без кого наше Тернопілля не було б таким, яким є нині? Поміркуйте, знайомством із ким ви пишаєтеся, і номінуйте цю людину на здобуття телепремії «Гордість Тернопілля» 2021!», — закликають тернополян на офіційному сайті телепремії «Гордість Тернопіля».

Рейтингове голосування на сайті триватиме з 11 листопада по 1 грудня 2021 року включно. Проголосувати за номінантів мають можливість усі інтернет-користувачі, які пройшли відповідну ідентифікацію. Одна особа має право проголосувати лише один раз у кожній із 20-ти номінацій.

Коментарі  

+2 #1 Анатолій 12.11.2021, 19:43
гордістю Тернопілля був, є і завжди буде Надал в кількох номінаціях - "за забудову парків", "за земельні афери", "за ущільнення міської забудови", "за вишукані піар-технології ", "за зневагу до громадянського суспільства", "за створення автократичної влади", "за обкрадання немісцевих пільговиків (дітей з багатодітних родин та людей з інвалідністю без місцевої реєстрації, що суперечить Закону)", "за зневагу до рішення Верховного Суду України"
Скарга

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ