Читайте нас в соціальних мережах

"Всю ніч кричав, що хоче маму", - тітка 5-річного Назарчика розповіла про стан дитини після загибелі батьків в ДТП

Четвер, 11 листопада 2021 19:15
фото з особистої сторінки Алли Подоляк у Фейсбук фото з особистої сторінки Алли Подоляк у Фейсбук
8 листопада, близько 19.30, на автодорозі поблизу Бережан, у селі Шибалин в ДТП загинуло подружжя - Алли та Володимира з Тернополя, а їх 5-річний син Назарчик, який перебував в машині, опинився в реанімації.

Весь час з дитиною в лікарні перебуває тітка Назарчика - Марія Штепована.

Сьогодні, 11 листопада, у селі Гиновичі поховали Аллу та Володимира, а Назарчик, який вижив в аварії, досі думає, що батьки живі, просто знаходяться в іншій лікарні.

"Я їду якраз з села, до Назарчика в лікарню - сьогодні був похорон, - зізнається жінка. - Назарчик не знає, що батьків немає, він думає, що вони в іншій лікарні, адже під час аварії він весь час був при свідомості. Позавчора був дуже в емоційному стані - весь час кричав, що хоче маму..." 

За словами тітки, фізичний стан дитини стабільний, з гловою є незначні проблеми - були численні травми і колоті рани обличчя - лікарі вже провели одну операцію, зараз знову будуть збирати консиліум, щоб проводити іншу.

"Швів багато на личко наклали, він же головою вилетів в лобове скло, хоча перебував у дитячому кріслі, - зауважує пані Марія. - Він впізнає, але нікого до себе не допускає, він всю ніч кричав, кричав що хоче мами, ми сказали, що мама і тато в іншій лікарні. Але знаєте, потім він сам нам говорив, що тато забрав маму в лікарню. Я думаю, що як його поліція відвозила з місця ДТП, то напевно йому тоді так і сказали, що мама з татом в іншій лікарні".

До 5-річного Назарчика приходив старший братик Саша, то хлопчик просив забрати його додому.

"Саші 16 років, він був на похороні, коли приходив до Назарчика, то виходив в коридор, не міг говорити, - каже Марія Штепована. - Та і вмене комок в горлі, коли він починає питання ставити. Питає мене  - "Я мертвий?!", і тут же сам відповідає - "Ні, я живий, мама зникла з татом".

Аллі було 42, її чоловікові Володимиру - 48. 5-річний Назарчик їх спільна дитина, також з ними проживав 16-річний Саша, син Алли від першого шлюбу.

У Володимира залишився ще 7-річний син Роман від першого шлюбу.  

"Рома також мав їхати в тій машині, Володя хотів взяти його на день народження до бабці, - пригадує жінка. - Але хлопчик не поїхав". 

Сьогодні рідні думають про те, щоб Назарчик пошвидше одужав, хочуть забрати його додому та вирішувати питання з опікою. 

"Психолог каже, що не брехати дитині, але я не можу сказати, що ти залишився живий, а тато і мама померли, - наголошує пані Марія. - Головне, щоб він поправився, щоб ми забрали його додому. Я з чоловіком могли б взяти і Назарчика і Сашу, у нас четверо своїх дітей. Але ми ще нічого не взнавали, ніякі документи не збирали, бо сьогодні були похорони...".

Сьогодні Назарчик грався, їв йогурт, істерики не було, з ним сиділи подружки Алли. 

"Два місяці тому десь Алла поховала маму свою - а сьогодні ми поховали Аллу з моїм братом - з Володьою, - разом похоронили в селі Гиновичі, Бережанський район був, зараз ніби Тернопільський", - підсумовує жінка, бо спішить в Тернопільську обласну дитячу лікарню до 5-річного Назарчика. 

Щоб допомогти дітям, які залишилися сиротами та рідним Алли і Володі, можна перерахувати гроші на картку Марії Штепованої, рідної сестри загиблого Володимира - - 5168 7573 7106 5899, або ж на картку старшого сина Алли - 5168 7451 0100 1888 - Олександр Мищишин.

Нагадаємо, "Тернополяни" писали, що 8 листопада, близько 19.30 на автодорозі поблизу Бережан у селі Шибалин загинуло подружжя, а їх 5-річний син опинився в реанімації.

Сьогодні ж, коли поховали Аллу та її чоловіка, у суді Тернополя обрали запобіжний захід для водія - Кузіва Руслана Михайловича, який сів за кермо напідпитку, врізався у машину Алли та Володимира та забрав два життя... Чоловіка взяли під варту в залі суду, хоча захисник наполягав відпустити його під домашній арешт. 

Редакція "Тернополян" співчуває рідним Алли та Володимира... Вічна їм пам'ять...

 

 


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ