Будівля є окрасою міста і відіграє чималу роль у духовному житті теребовлянців. Раніше там пофарбували фасад, та на цьому оновлення не завершились.
«Заливаємо обмостку біля костелу зі сторони парку», — пишуть на сторінці храму «Kościół św. św. Apostołów Piotra i Pawła w Trembowli» в соцмережі «Фейсбук».
До того, окрім фарбування фасаду, у костелі також встановили кам'яний хрест із розп'яттям, герби Архієпископа львівського Мечислава Мокшицького та світлої пам'яті кардинала Мар'яна Яворського, фігури ангелів.
Довідка: Будівництво костелу, який вміщує 2 тисячі парафіян, розпочалося 1924 року і тривало до 1927 року. Автором проєкту був відомий професор і доктор інженерних наук – Адольф Жижка-Богуш. Великих зусиль також доклав латинський парох ксьондз Єловіцький.
Костел римо-католицької общини побудований в стилі старої християнської базиліки. Корпус костелу в плані творить прямокутник. З двох боків головного фасаду стоять високі вежі, висотою 39 метрів.
Протягом 1946-1950 років костел використовувався як зерновий склад. Після переміщення Будинку культури в приміщення кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка, приміщення костелу офіційно передали римо-католицькій громаді.