Не подолала кваліфікацію: Наталія Стребкова з Тернополя залишає Олімпіаду

Понеділок, 02 серпня 2021 14:45
Тернопільська легкоатлетка Наталія Стребкова не змогла подолати етап кваліфікації в бігу на 3000 метрів з перешкодами.

Змагання відбулося на вихідних. На жаль, наша землячка не зуміла вийти до фіналу, посівши 11-е місце в кваліфікаційному забігу, пише Тижневик “Номер один”.

Наталія пробігла дистанцію за 9:49.5 хв. Такий результат не дозволив тернополянці розраховувати на вихід у фінал. У фінальний забіг виходили по три переможниці з кваліфікаційних забігів і шість спортсменок, які показали найкращий час.

На Олімпіаді в Токіо Стребкова була єдиною офіційною представницею від Тернопільщини. Фехтувальниця Олена Кривицька, котра на Олімпіаді поступилася суперниці з Польщі в першому раунді змагань, представляла не Тернопіль, де тренувалася довгий час, а Київ.