Читайте нас в соціальних мережах

На колінах та зі сльозами на очах: у Великих Бірках зустріли тіло військового, який загинув на Сході (фото, відео)

Середа, 14 липня 2021 10:02
Вночі, у селищі Великі Бірки, що на Тернопільщині, зустріли тіло загиблого на Сході військового 44-річного Володимира Яськіва.

Місцеві жителі стояли на колінах та плакали, у руках тримали синьо-жовті прапори та запалені лампадки.

Нагадаємо, 9 липня, на Сході, від кулі снайпера загинув  44-річний старший стрілець 1 механізованого відділення 1 механізованого взводу 1 механізованої роти 1 механізованого батальйону військової частини, житель селища Великі Бірки, що на Тернопільщині – Яськів Володимир Богданович.

За попередніми даними, військовий виконував завдання та отримав смертельне поранення в голову, внаслідок одиночного пострілу, ймовірно зі снайперської гвинтівки.

Відомо, що військовий був призваний Тернопільським ОМТЦК та СП Тернопільської області.

Чоловік був неодружений та у нього залишилося двоє дітей - син 21 рік та дочка 11 років.

Сьогодні, 14 липня відбудеться прощання із загиблим військовим у селищі Великі Бірки.

О 10.00 год чин похорону в церкві св. вмч. Параскевії П'ятниці.

В 11.00 год прощання із загиблим, біля пам'ятника Т. Шевченку в центральній частині смт Великі Бірки, опісля тіло померлого повезуть на цвинтар для поховання.

 

Додамо, "Тернополяни" писали, що Постріл в голову: 44-річний військовий з Тернопільщини трагічнно загинув на Сході.

Завтра на Тернопільщині — День жалоби.

У Тернопільському районі оголосили день жалоби.

 

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ