Читайте нас в соціальних мережах

Причастя на висоті 1600 метрів: священник з Тернопільщини провів літургію на Чорногірському хребті (фото)

Понеділок, 14 червня 2021 16:00
Cвященник з Тернопільщини зі 120 однодумцями піднялися на Чорногірський хребет та провели там Богослужіння і причастя. 

Люди у горах відчувають велич Бога.

Так вважає священник УГКЦ з Козови, папський місіонер - Василь Баглей. Отець, 12 червня, разом з однодумцями у складі 120 осіб піднялися на вершину Ребра, що розташована на Чорногірському хребті, щоб провести на горі Богослужіння та причастя.

"Святкувати за столами ми усі вміємо, а по-християнськи виходить далеко не в кожного, - зізнається священник. - То ж після свята Вознесіння, 12 червня я - один священник та 120 осіб вирушили в гори. Спершу ми їхали на "ЗІЛах" десь 30 кілометрів, доїхали до полонини - вийшли, далі підйом пішки на вершину в межах 6-7 кілометрів вгору. Було важко, бо стежки круті, кругом потічки, крім того погода змінювалася кілька разів - дощ, вітер, сонце".  

Люди вийшли на вершину Ребра за кілька годин. 

"На камені я проводив службу Божу, усе необхідне для цього чаші, одяг та інші речі - щось я ніс сам, щось мені допомагали, - зауважує Василь Баглей. - Богослужіння тривало десь хвилин 40 - та це в снігу на висоті 1600 метрів, кругом гори і небо - відучуття просто неймовірні".

Перед походом та Богослужінням, священник створив групу у Вайбер та усім розіслав як буде проходити Літургія. 

"Люди молилися та причащалися, згодом був момент - імпровізації - кожен мав змогу попросити за щось, - хтось молився за здоров'я дітей, хтось за припинення війни та пандемії, хтось за навернення родичів та інше, - підсумовує священник. - Та коли ти в горах, на висоті - над тобою відразу небо, то й на душі стає добре, спокійно та надійно". 

Додати коментар