Читайте нас в соціальних мережах

Неможливо запустити фонтан: у Тернополі два місяці крали елементи живлення водограю

Четвер, 25 лютого 2021 20:30
Через злодіїв, які два місяці обкрадали елементи живлення аераційного фонтану, водограй неможливо запустити.

Про плпачевні наслідки криміналу у Тернополі розповів місцевий житель Сергій Сінкевич.

"У Тернополі крадуть "по-чорному". Вночі... Крайніми днями у місцевих медіа вже "пішла" інформація про те, що у парку Шевченка розікрали кабель аераційних фонтанів...( Сьогодні зустрів у центрі головного комунальника міста Олега Соколовського і отримав подробиці з "перших вуст", - повідомляє Сергій Сінкевич. - Передаю практично дослівно... Значить, виявляється, кабель тибрили поетапно - протягом аж двох (!) місяців... І міськрада тричі зверталась з цього приводу до поліції. Але... - днями злодії здійснили "черговий транш" - познімали кабель так, що зараз фонтан запустити абсолютно не можливо".

Як вважає пан Сергій, у парку "працювали" явно професіонали - кабель відрізали акуратно - так, щоб його запросто можна було б використати для чогось іншого... Кабель - дорогий, був у спеціальних пластикових "кожухах". А тепер, очевидно, доведеться пожертвувати естетичним виглядом, і "запакувати" нові дроти у металевий захист.

"Самі розумієте, бюджет Тернополя змушений буде всі ці витрати оплатити... Зараз поліція, судячи з усього, вже трохи "зарухалась", але - чи не запізно? Невже не можна було раніше виставити якісь таємно-оперативні патрулі, і зловити цих "нічних мудаків"? P.S. Додам від себе - враховуючи "професійність" викрадачів, аераційний кабель може спіткати сумна доля "скульптурної жінки", яку колись спи*дили з бульвару і досі шукають... Корочє, бардак, - підсумовує Сергій Сінкевич". 

Додамо, Тернополяни писали, як у Тернополі порізали аераційний фонтан, щоб вкрасти електрокабелі.

Також була інформація, що у Тернополі вдруге за місяць грабують водограй. 

 

...У Тернополі крадуть "по-чорному". Вночі... Крайніми днями у місцевих медіа вже "пішла" інформація про те, що у парку...

Опубліковано Sergey Sinkevich Четвер, 25 лютого 2021 р.

Коментарі  

0 #1 Перехожий 26.02.2021, 09:58
Додам від себе - враховуючи "професійність" ментів, аераційний кабель може спіткати сумна доля "скульптурної жінки", яку колись спи*дили з бульвару і досі шукають...
Скарга

Додати коментар

ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ