Читайте нас в соціальних мережах

Свиняча кров у Дністрі: підприємство забруднює річку, що протікає на Тернопільщині (фото, відео)

Вівторок, 09 лютого 2021 20:00
Сьогодні, 9 лютого, екологи, правоохоронці та працівники рибооохоронного патруля задокументували скид нечистот у річку.

Події відбулися у селі Більшівці, Івано-Франківської області, де підприємство "Еліта", яке займається заготівлею тварин, зокрема свиней, де вбивають до 500 голів за одну зміну, скинуло у річку Нараївка відходи, а саме кров тварин. 

Далі Нараївка впадає у річку Гнила Липа, яка є притокою Дністра. 

На відео, яке нам надали з місця події видно, як з труби у річку витікає рідина темно-червоного кольору, забруднюючи річку. 

Відомо, що на місце події виїжджали правоохоронці, яких не пустили на територію підприємства. 

Екологи ж відібрали проби води.

"Нас викликали на місце події і ми зафіксували скид нечистот у річку, - розповів Любомир Стрембіцький, керівник рибоохоронного патруля в Івано-Франківській області". - Це справжнє екологічне лихо, як для річок, так і для людей". 

За словами експертів, це смертельно небезпечно, як для підводного світу, так і для мешканців, які проживають на берегах вище вказаних водойм. 

"В період пандемії, скидати кров тварин в річку, при чому систематично, бо труба виведена і це відбувається постійно, то це самовбивство, - це підприємство варто закрити сьогодні ж, - відзначив еколог". 

Згідно реєстрів, ПЗВКП "ЕЛІТА" розташоване в Івано-Франківській обл., Галицькому районі, селищі міського типу Більшівці, ВУЛИЦЯ 16-ГО ЛИПНЯ, будинок 1.

Уповноважанем та керівником підприємства є - Мусякевич Петро Петрович, місцевий фермер.  

Детальніше у фото та відео тут.  

 

 

 

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ