«Звичайне фото фасаду по центральній вулиці, ми кожного дня непомітно втрачаємо той Чортків якого вже не відновиш. За 30 років незалежності нами не зроблено нічого для збереження міста», — пише у спільноті «Чортківські оголошення» Олег Дерій.
До допису він додає світлину, на якій фасад багатолітнього будинку (вул. С. Бандери, 30) «окультурили», пофарбувавши в інший колір. На його фоні загальна картина вигляду будинку виглядає ще гірше, ніж до «реставрації».
«На жаль, змушені лише констатувати і фотофіксувати, як нашемісто поступово і непомітно для бОльшості (тобто, середньостатистичних обивателів) втрачає СВОЄ неповторне - архітектурне та культурно-історичне обличчя, позаяк з громадянською свідомістю та громадською активністю в місті та його «єврооколицях» все ще неабиякі проблеми: майже повна їх відсутність.
Пи.Си. До речі, на фасаді цього будинку (Ст.Бандери 30) є дві оригінальні і, на щастя, ще не "відреставровані" рукою місцевого (чи заїжджого) "євромайстра", жіночі маскерони, — відзначає Oleks Kazva.