Читайте нас в соціальних мережах

Понад 140 тисяч гривень зібрали на Тернопільщині завдяки благодійній акції «Серце до серця»

Четвер, 29 жовтня 2020 14:59
На Тернопільщині завершилась всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця».

Завдяки акції в області вдалось зібрати 140,2 тисяч гривень.

За словами регіонального представника українського благодійного фонду «Серце до серця» Арсена Ляхоцького, незабаром за зібрані в області кошти буде закуплено реанімаційне обладнання для Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні.

Загалом в Україні зібрали 1,6 млн. гривень на кардіореанімаційне медичне обладнання для дитячих лікарень країни.

Нагадаємо, що благодійна акція «Серце до серця» уже в 15-те відбулась в Україні. Цьогоріч через пандемію корона вірусу вона стартувала онлайн.


Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ