Читайте нас в соціальних мережах

Називав колег свиньми: Ірина Венедіктова пообіцяла розібратися з новим прокурором Тернопільщини

Вівторок, 15 вересня 2020 14:25
Тільки вчора 14 вересня на Тернопільщині представили нового обласного прокурора, а вже сьогодні 30-річний Микола Петришин потрапив у гучний скандал.

Вчора Тернополяни писали, що новоспечений прокурор на робочому місці влаштував п'янку. 

За нашою інформацією, одразу після представлення, новоспечений прокурор із заступниками вирішили відсвяткувати таку радісну подію. 

Святкували весело та гучно - з алкоголем та закусками - прямо на робочому місці у приміщенні обласної прокуратури, що у центрі Тернополя на вулиці Листопадовій.

Далі ще цікавіше - якимось чином про це дізналася Ірина Венедіктова - Генеральний прокурор України та у терміновому порядку дала вказівку відправити усіх, хто був присутній на святкуванні, на освідчення у Тернопільський обласний психоневрологічний диспансер, що на Тролейбусній.

Сьогодні прокурор уже зібрав прес-конференцію і заявив, що не пив, але його не освідчували.

– Щодо «святкувань», то такий сигнал дійсно мав місце і був перевірений Генеральною інспекцією Офісу Генерального прокурора. За результатами перевірки було встановлено відсутність будь-яких фактичних даних, які б вказували на розпивання алкогольних напоїв, будь-яких святкувань та взагалі перебування сторонніх осіб в робочий та позаробочий час в моєму особистому кабінеті. Відповідний акт складено та підписано учасниками, проводився він з відео- та аудіофіксацією. Генеральна інспекція з представниками підрозділу «К» працювали у моєму кабінеті з 16:00, тобто в робочий час. Зібраних ними даних було більш, ніж достатньо для того, щоб зрозуміти, що ніякого святкування не було. Мене не освідували, не пропонували «Драгер», бо в тому не було необхідності. Перевірки приміщення було достатньо, аби спростувати інформацію про святкування мого призначення, пояснив Микола Петришин.

Та крім алкоголю виявляється 30-річний новоспечений прокурор погрожував колегам та називав їх свиньми.

Новий прокурор Тернопільщини Петришин пообіцяв "їб#ти як тупих свиней" співробітників, які не будуть йому підкорятися, - Маселко, про це пише Цензор.нет.

Про це повідомив адвокат Роман Маселко, передає Цензор.НЕТ.

"З моїх джерел мені відомо, що добряче хильнувши він почав вимагати від підлеглих клястись йому у вірності та готовності виконувати будь-які накази. А якщо вони не будуть підкорятись, то пообіцяв їх "їб*ти як тупих свиней", - розповів Маселко.

За словами Маселко, Петришину заперечив зампрокурора Олександр Божко, заявивши, що він собі дозволяє неприпустиме і прокурор має керуватись законом, а не вказівками, однак Петришин відразу ж "почав використовувати свої повноваження та створювати Божку проблеми на роботі". При цьому Маселко уточнив, що "Божко це той прокурор, який не побоявся піти проти Портнова, який теж його обіцяв "виїб*ти у тупий собачий рот".

Щойно на власній сторінці у Фейсбук депутат з Тернопільщини Ігор Василів повідомив, що під час сьогоднішнього засідання Верховної Ради розмовляв з Генеральним прокурором України Іриною Венедіктовою про цей нездоровий потяг до тварин і до "забухати". Ірина Венедіктова пообіцяла розібратися. 

 

Ирина Венедиктова під час сьогоднішнього засідання Верховної Ради ми розмовляли про цей нездоровий потяг до тварин і до ,,забухати‘‘. Ви пообіцяли розібратись. Чекаємо.

Опубліковано Ігором Василевим Вівторок, 15 вересня 2020 р.

Додати коментар