Усе почалося з того, що у публікації місцевого видання Терміново, перший заступник голови РДА В’ячеслав Онишкевич, а нині в.о голови РДА та голова районної комісії з питань техногенно екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації підтвердив, що проблема з пробірками мала місце та озвучив, що Почаївська міська рада не передала кошти на їх закупівлю.
"Це протокол засідання бюджетної комісії Почаївської міської ради та розпорядження міського голови з платіжкою.
Ці документи говорять про те, що кошти у сумі 310 000 грн., якими мають оплатити березневі борги медикам Почаївської районної лікарні Почаївська РКЛ та закупити пробірки для тестування на коронавірус, вже не знаходяться на казначейському рахунку Почаївської міської ради.
Власником Почаївської районної лікарні є Кременецька районна рада, відповідно перерахувати кошти на ліквідацію боргів по зарплаті медикам має і повинна Кременецька РДА.
Це інший метод міжбюджетних відносин суб'єктів місцевого самоврядування. Інший, бо стандартний був прийнятий ще 15 травня рішенням сесії.
Сьогодні дуже багато чиновників говорять про необхідність допомагати медицині, цінувати роботу медиків і тому подібне. Станом на тепер потрібно просто по совісті виконати свій службовий обов'язок, особливо якщо дуже добре розбираєшся в бюджетних процесах, - написав Тарас Паляниця, депутат Почаївської міської ради".


