Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі у восьми садочках планують провести заходи з термомодернізації (фото, відео)

Четвер, 21 травня 2020 11:25
Цього року у Тернополі заплановано провести заходи з термомодернізації дитячих садочків. Як мінімум у міській раді повідомляють про вісім закладів, які хочуть утеплити та модернізувати. 

Дитсадки міста готують до роботи. У Тернополі розпочали проект із термомодернізації кількох із них. Там хочуть провести ремонт фасаду, утеплення, заміну вікон, а також ремонт даху. Почались роботи з дитсадка №8. Цього року, кажуть у міськраді, щонайменше 8 дошкільних навчальних закладах відремонтують та утеплять.

"Більшість дошкільних навчальних закладів у Тернополі були збудовані ще понад 20 років тому, тому цьогоріч ми вирішили провести у них ремонт з використанням сучасних енергоефективних технологій та матеріалів, які допоможуть зберегти тепло та забезпечити економне споживання енергоносіїв, - зазначив міський голова Сергій Надал.Зараз ці роботи уже розпочалися в садочку №8, який є найдавнішим у місті, та ще в трьох дошкільних навчальних закладах».

Заплановано, що цього року не менше, як у восьми закладах дошкільної освіти будуть проведені роботи з термомодернізації приміщень.

Детальніше у відео TV-4.

{youtube}c1TBk6gKfsg{/youtube}


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ