Читайте нас в соціальних мережах

Президент розповів про забезпечення районної лікарні на Тернопільщині

Понеділок, 04 травня 2020 09:04
Днями, Президент України Володимир Зеленський заявив, що в лікарні Монастириська на Тернопільщині є 4 апарати ШВЛ та триває робота над повним забезпеченням медпрацівників.

Про це Зеленський заявив 3 травня у відеозверненні до лікарів, повідомляє Офіс президента.

"Стосовно звернення лікарів із міста Монастириська. Наразі в лікарні є 4 апарати ШВЛ. Місцеве управління закупить ще. Працівників забезпечено костюмами й респіраторами на найближчі дні, йде робота над їхнім повним забезпеченням усім необхідним", - заявив Зеленський, передає Еспресо.

Що ж насправді з апаратами ШВЛ у Монастириськах. 

Тернополяни неодноразово писали, що насправді в Монастириській районній лікарні є один справний власний робочий апарат ШВЛ з 2009 року випуску, ще один позичили у медиків Заліщицької районної лікарні.

Нещодавно і справді Монастириська районна лікарні отримала апарат ШВЛ тільки б\у з Данії від волонтерів, але він без компресора, тому поки що не робочий. Медики замовили комплектуюче обладнання з Білорусії, але воно поки що не прийшло.

Крім того, за кошти волонтерів діаспори, небайдужих осіб було зібрана чимала сума і передана медикам , на ці гроші було замовлено два апарати ШВЛ, та їх досі не доставили у лікарню. 

Тому станом на ранок 4 травня у Монастириській районній лікарні є один власний справний апарат ШВЛ з 2009 року , один позичений із Заліщик, який уже ламався та б\у апарат з Данії, який ще не працює. 


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар