Читайте нас в соціальних мережах

У відомій тернопільській піцерії поранилась дитина, а персонал не зміг знайти ключ від аптечки

Вівторок, 17 грудня 2019 16:34
Неприємний інцидент трапився вчора в одній із піцерій Тернополя. Там дитина розсікла собі брову, граючись у дитячій кімнаті, а персонал закладу не знав як зупинити кров.

Про це у спільноті «Тернопільські новини» написала мама дівчинки Оксана Степанюк. За словами жінки, працівники піцерії не змогли нічим допомогти малечі, яка стікала кров’ю.

«Вчора в закладі харчування «Фламінго» на вул. Живова сталася вкрай неприємна і недопустима ситуація! Моя дитина впала в дитячій кімнаті і отримала травму (розсікла брову). У даному закладі першої медичної допомогти надати не змогли (сказали, що не знають де ключі від аптечки), а саме гірше є то, що ніхто з персоналу навіть не підійшов до нас», — обурюється жінка.

Наступного дня жінка звернулася телефоном до адміністрації закладу. Їхня відповідь тернополянка ошелешила.

«Коли я набрала адміністратора закладу мені гарно пояснили, що у працівників був шок і у них все є. Від такої відповіді у мене опустилися руки. У якій державі ми живемо?А якби у дитини був больовий шок чи судороги? Приводити в почуття дитину коньяком? Це нонсенс», — пише пані Оксана.

У коментарях до допису люди розділились на два «табори». Одні підтримують маму, інші запитують її чому вона чекала допомоги офіціантів, а не рятувала свою дитину сама… Втім, більшість людей таки не розуміють «шоку», який «пережили» працівники закладу.

«Зрозуміло, що відповідальність за дитину лежить на батьках і не потрібно цим постійно тих батьків цькувати, бо вони самі це чудово знають і справляються. А елементарний бинт, перекис водню та антисептичну салфетку мали б надати, невже в закладі немає жодної адекватної людини, що не впадає в шок від вигляду розсіченої брови, це ж не страшне ДТП, від чого в шок впадати. А на рахунок швидких, то якби кожна мама викликала через кожну маленьку ранку, то до людей з інсультом не було б кому їхати, в нас і так постійно тих швидких не вистачає, – пише Solomia Lekhitska.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ