Читайте нас в соціальних мережах

Тернопільський борець, який оконфузився з російським прапором, відгуляв своє весілля у День національної скорботи (фото, відео)

Середа, 27 листопада 2019 11:38
Гучні сирени у центрі нашого міста та радісні гуляння у ресторані. Так тернопільський борець греко-римського стилю Андрій Антонюк відгуляв своє весілля у день національної скорботи і не сильно переймався почуттями національної гідності.

Срібний призер юніорського чемпіонату світу-2013, а нині кандидат у національну збірну з греко-римської боротьби Андрій Антонюк відгуляв у рідному Тернополі весілля, пише Главком.

Урочини відбулися 23 листопада, в день, який в Україні був скорботним. У цей день наша держава поминала понад жертв Голодоморів. 

Проте борцівська спільнота у серці Галичини розважалася в ресторані «Максим». Розділити з 25-річним Антонюком і його коханою Аліною радість приїхали борці з різних міст, зокрема син екс-наставника збірної України Артура Дзиґасова Зелімхан, а також чемпіон Європи-2017 серед юніорів Парвіз Насібов. 

Зауважимо, що навесні 2018 року Антонюк уже оконфузився, коли під час турніру в Болгарії сфотографувався в компанії російських борців поруч із російським стягом.

1
ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ