Віктор Гунька надихнувся схожою історією, яка трапилася у 2005-2006 роках в Канаді. Тоді Кайл Макдональд обміняв червону скріпку на приватний будинок. Вдалося йому цього досягнути низкою обмінів, суть яких в тому, щоб кожен наступний предмет чи послуга були кращими, цікавішими, дорожчими.
«Якось я натрапив на відео про вражаючі історії людей, які зробили неможливе. І одна з історій була про канадійця, який обміняв червону скріпку на власний будинок. Він за допомогою 14-ти обмінів увійшов в історію і «Книгу рекордів Гіннеса», як людина, яка змогла таке зробити», - розповідає Віктор.
Хлопець зізнається, коли побачив відео, подумав, що в Канаді такий обмін реальніше зробити, адже там інші люди, менталітет, думки. Тоді вирішив зробити схожий соціальний експеримент в Україні.
«Суть обміну в тому, що кожен наступний обмін відбувається на щось дорожче, краще, цікавіше. На завершальному етапі в мене має бути не готовий кабінет, а проста квартира чи приміщення, яке я вже сформую під приватний кабінет лікаря», - каже хлопець.
Про проект обмінів можна дізнатися в соціальних мережах «Інстаграм» та «Фейсбук». Там майбутній лікар транслює всі обміни та розповідає про них. Наразі здійснено п’ять.
«Вартість останнього обміну орієнтовно 100 доларів. Перший обмін відбувся наприкінці вересня. Я поміняв червону скріпку на подарункове мило. Другий обмін - мило на більярдний шар. Третій - шар на алкогольний напій «Бехерівка». Напій я поміняв на скляні вітрини для магазину. І останній обмін - це один день відпочинку в Карпатах на Яблуницькому перевалі. У розпорядження власника сертифікату цілий двоповерховий котедж».
Віктор Гунька каже, що канадійцю Кайлу Макдональду вдалося всі обміни зробити за рік. Він же обмежень не накладає, але розуміє, чим швидше робляться обміни, чим цікавіші вони, тим більше шансів втілити мрію.
«Намагаюся робити мінімум один обмін на місяць. Спершу я думав, що це буде дуже важко. На початках були обміни з друзями, незначні. Потім був знайомий, випадкова зустріч і я обміняв напій на скляні вітрини. Далі просто випадкова переписка на сайті «OLX». Я написав і людину зацікавило. Я цього не чекав. Але чоловік сказав, що крута ідея і почав пропонувати різні варіанти обміну», - розповідає майбутній медик.
Також хлопець додає, що не очікував такої реакції людей. Думав, до цього поставляться скептично. Адже, по факту, людина втрачає гроші. Втім, вигода в тому, що кожна людина входить в історію. Наприклад, в історії з Кайлом Макдональдом, кожна людина чи фірма, яка взяла участь в обміні увійшла в історію. Це хороша реклама.
«Я вчуся на лікаря і хочу стати лікарем. Це моя мрія. Цими обмінами я хочу показати, що з однієї звичайної червоної скріпки можна зробити медичний кабінет. Хочу спробувати сам і показати кожному, що все в житті можливо», - підсумовує Віктор Гунька.
Коментарі