Читайте нас в соціальних мережах

Призначили нового керівника Кременецької прокуратури

Середа, 19 червня 2019 14:00
Учора, 18 червня 2019 року колективу Кременецької місцевої прокуратури представили нового керівника – Василя Лотоцького, призначеного наказом Генерального прокурора від 12 червня 2019 року за рекомендацією Ради прокурорів України.

В органах прокуратури Василь Миронович розпочав трудову діяльність у 2001 році. Працював помічником Тернопільського прокурора з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах та прокурора міста Тернополя. Обіймав посади прокурора відділу, старшого прокурора відділу, заступника начальника та начальника відділів апарату прокуратури області. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

З квітня 2014 до грудня 2015 року Василь Лотоцький очолював прокуратуру Теребовлянського району, з грудня 2015 до червня 2019 року - Теребовлянську місцеву прокуратуру.




Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ