Читайте нас в соціальних мережах

Сьогодні на дорогах починають діяти сезонні обмеження для вантажівок

Субота, 01 червня 2019 13:10
З 1 червня на дорогах України вводяться сезонні обмеження на рух великовантажного транспорту.

У денний час доби при температурі повітря вище +28 градусів ввели обмеження та заборону на пересування по дорогах загального користування державного значення вантажного транспорту фактичною масою понад 24 тонн і навантаженням на вісь більше 7 тонн. Про це повідомиляє прес-служба "Укравтодору" у Facebook.

Обмеження не поширюється на транспортні засоби, які здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, тварин і птиці, а також перевезення, пов'язані з запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

"Для тимчасової стоянки транспортних засобів використовуються понад 900 майданчиків у смугах відводу доріг та біля об'єктів дорожнього сервісу. "Укравтодор" просить користувачів доріг та перевізників з розумінням поставитися до питання збереження доріг від передчасних руйнувань та дотримуватися умов тимчасових обмежень руху", - йдеться в повідомленні.

За дотриманням обмежень для вантажного транспорту будуть стежити територіальні підрозділи "Укртрансбезпеки" та відповідні обласні підрозділи Нацполіції.

 

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ