Читайте нас в соціальних мережах

Сьогодні на Тернопільщині стартує наймаштабніша теренова гра для молоді зі всієї України

Четвер, 02 травня 2019 08:20
Наймаштабніша теренова гра для молоді зі всієї України “Гурби-Антонівці” стартує сьогодні, 2 травня, в лісах Шумщини на Тернопільщині.

Протягом кількох діб майже 300 її  учасників житимуть в лісі та відтворюватимуть повстанську боротьбу на місці найбільшого бою УПА проти НКВС.

А ще вони змагатимуться за перемогу та набуватимуть неоціненний досвід командної роботи та поводження в екстремальних умовах.

Теренова гра “Гурби-Антонівці” є заходом Міністерства молоді і спорту України та Тернопільської ОДА у партнерстві з Молодіжним Націоналістичним Конгресом.

«На Гурби їдуть за драйвом і емоціями… і отримують їх! Як бонус, тут знаходять найкращих друзів, нове розуміння героїчної історії своєї країни і бажання діяти. Ставши учасником гри “Гурби-Антонівці”, ти побачиш світ по-іншому!», - впевнені в МНК.

Учасники гри поділені на дві команди курінь «Леви» і курінь «Вовки», які змагаються між собою, прагнучи знайти та перехопити прапор суперника.

А ще в грі бере участь група «диверсантів» - команда досвідчених гравців, так звана “третя сила”. Вони додають грі непередбачуваності та динаміки. Мають необмежену кількість життів, не можуть заробляти чи втрачати ігрових балів – тобто не претендують на перемогу.

Не дивлячись на те, що виграти чи програти не можуть, команда диверсантів зазвичай відіграє вирішальну роль на грі, знаходячи прапори куренів, “вбиваючи” гравців та тим самим змінюючи рахунок в той чи інший бік.

Нагадаємо, що гра триватиме з 2 по 5 травня на межі Тернопільської та Рівненської областей, в урочищі Гурби, поблизу села Антонівці.

Саме тут 75 років тому Українська Повстанська Армія вийшла на героїчний бій з військами НКВС. Сили ворогів та технічне забезпечення були в рази більшими. Хоч радянські війська і здобули тактичну перемогу, та це не зламало наших воїнів. Вони проявили незламність духу та відданість країні.

Втрати УПА налічували до 100 людей, а вбито повстанцями було більше 900 радянських солдатів, стільки ж поранено.

Українці боролись за незалежність в XX ст. не з такою величезною кількістю солдатів та забезпеченням як Радянський Союз,а діяли методом “партизанки”: застосовували тактику малих груп, нападали зненацька та намагалися обхитрити ворога.

Заради пам’яті про перемоги, для гартування тіла і духу й проводиться теренова гра "Гурби-Антонівці" .

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ