Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі очі розбігалися від краси та блиску десятків костюмів під час фестивалю кіно (фоторепортаж)

П'ятниця, 12 квітня 2019 18:44
Сьогодні, 12 квітня в УД «Перемога» зібралося десятки дітей, юнаків, які засліпили гостей різноманіттям костюмів – тварин, грибів, роботів, принцес, чарівників та інших героїв.

Перед урочистим відкриттям ІІІ Всеукраїнського фестивалю «КіноХвилька» в культурно-мистецькому закладі для костюмованих красенів організували шоу-програму з танцями з музикою. Після розваг діток нагородили подарунками.

На ученицю 7 класу 12-річну Анастасії кінофестиваль справив особливе враження, адже сюди прибуло чимало цікавих гостей.

IMG_5939.JPG

 — Сьогодні я побачила дуже багато костюмів. Вважаю, кожен костюм – ідеальний, адже для створення образу кожного героя було докладено немало натхнення та любові. Щодо мене, то сьогодні я – в образі королеви медіа. Свою сукню, яка пошита з паперу, зробила разом з мамою. На це пішло немало часу, до того ж у пошитті не все вдавалося. Та ми впоралися. Приємно відвідати цю чудову подію, де багато краси та усмішок, — поділилася дівчинка.

Активно долучилася до заходу й школярка з Великого Глибочка Катерина, яка була одягнена в костюм ослика.

IMG_5941.JPG

— Участь у кінофестивалі – новий досвід для мене, адже не часто доводиться долучатися до заходу, де вчать кіномистецтву, пропагують розвиток кіно, демонструють неповторні образи. Серед різноманітних костюмів я обрала – ослика, адже сподобався. Щоправда, трішки великий на мене, проте під час заходу мені було комфортно та весело, — розповіла учасниця.

Варто зазначити, що показ костюмів героїв кіно та дитяча шоу-програма відбулася в рамках проведення ІІІ Всеукраїнського фестивалю дитячого кіно, анімації і телебачення «КіноХвилька».

Додати коментар
ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ