Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі "накрили" дві заправки

Середа, 21 листопада 2018 12:00
У Тернополі виявлено заправні станції, що працювали без дозвільних документів.

Тернопільською місцевою прокуратурою, спільно з працівниками поліції викрито діяльність незаконної автомобільної заправної станції по вул. Текстильній у м.Тернополі. Установлено, що АЗС реалізовувала дизельне пальне без відповідних документів дозвільного характеру, повідомили у прокуратурі.

Окрім цього, на вул. Об’їзній виявлено нелегальний газозаправний пункт, де реалізовувався скраплений газ без будь-яких документів. 
У ході проведених санкціонованих обшуків вилучене вибухонебезпечне обладнання, документи про роботу об’єктів та більше 1700 л дизельного палива. 

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1, ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).

Зазначимо, у Тернопільській області тривають спільні заходи органів прокуратури, Національної поліції, представників Державної служби з надзвичайних ситуацій та управління Держпраці щодо виявлення і припинення протиправної діяльності нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів, що діють на території області.

46514170 2092176867511945 5350354044684599296 n

46517521 2092176787511953 780796553009823744 n

 


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ