Відзнаку йому вручив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк), який візитував парафію УГКЦ у день її храмового празника.
Священика з Тернопільщини нагороджено церковною відзнакою
Субота, 10 листопада 2018 09:44
Високою церковною нагородою - золотим хрестом з прикрасами, нагороджено настоятеля храму св.Димитрія с.Красносільці Збаразького району о.Олега Яриша.
ОСТАННІ НОВИНИ
- 23:21 Як використовувати криптокартку для повсякденних витрат і не втрачати контроль над бюджетом?
- 23:19 Укладка волосся вдома перед подією
- 21:00 На війні загинув лейтенант із Кременця Олександр Попілевич
- 20:30 Небезпечна рослина на узбіччях: на Тернопільщині триває боротьба з борщівником (відео)
- 20:10 «Гордість Тернопілля»: кого відзначили серед найкращих учнів області
- 19:50 Три протоколи та вилучена сітка: результати рейдів рибоохоронців на Тернопільщині
- 19:25 У Козівській громаді відбувся День донора: кров здали 34 жителі (фото)
- 19:00 Монастириська громада втратила захисника Михайла Гайновського (фото)
- 18:40 У Зборові триває термомодернізація Центру первинної медико-санітарної допомоги (фото)
- 18:20 На Харківщині обірвалося життя захисника з Тернопільщини Сергія Табаркевича (фото)


