Читайте нас в соціальних мережах

На вулиці 15 квітня у Тернополі ДТП з двома BMW

Субота, 21 липня 2018 11:50
Вчора, 20 липня, на вулиці 15 Квітня близько 13-ї години трапилося ДТП між автомобілями BMW 320 D та BMW Х5.

За попередніми даними, 20-річний водій BMW 320 D порушив правила дорожнього руху та виїхав на смугу зустрічного руху. Він та 17-річна пасажирка отримали тілесні ушкодження, повідомили у патрульній поліції. Його та 49-річного водія BMW Х5 після надання меддопомоги відпустили з лікарні. Неповнолітню дівчину шпиталізували. За попередніми даними, у неї закритий перелом правої стегнової кістки.

На місці працювали патрульні поліцейські та слідчо-оперативна група. 

Світлина від Патрульна поліція Тернопільської області.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ