Читайте нас в соціальних мережах

Тернополянка серйозно травмувалася під час сходження на Говерлу

Понеділок, 16 липня 2018 11:47
Вчора, 15 липня, під час сходження по короткому маршруту на гору Говерла, поблизу смт. Ворохта, травмувала ногу  58-річна жителька міста Тернопіль.

Ймовірно в потерпілої перелом нижньої кінцівки. Це сталося о 16:16. Для надання допомоги жінці залучили рятувальників.

Травмовану туристку на ношах знесли з гори Говерла до СБ «Заросляк», повідомили у ДСНС Івано-Франківської області

Власним транспортом потерпіла поїхала додому.


Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ