А трапилось це днями у селі Хотівка Кременецького району. Місцеві мешканці втратили телевізори, телефони, холодильники, тюнери. Усе згоріло.
За словами людей, скачки електроенергії вони спостерігали впродовж кількох днів, втім електрики з РЕМу, чомусь, їхати на виклик не поспішали. Селяни дивуються такій байдужості відповідальних осіб, адже якби місцеві самі не відключили напругу в трансформаторній будці, могло б згоріти все село.
Зараз жителі Хотівки написали колективні заяви стосовно ситуації, що склалася у відповідні органи і вимагають компенсувати їм понесені втрати. Деталі — у сюжеті:
{youtube}0zSOqBhYRxY{/youtube}


