За плідну працю більше десяти найпочесніших хлопців та дівчат отримали з рук очільника Тернопільської ОДА Степана Барни по конверту з грошима, а також грамоти та квіти.
— Сьогодні наші випускники встановили два рекорди – найбільше парасоль та найкрасивіших випускників і випускниць на одній локації. Вдалих вам звершень в майбутній спеціальності та доброї самореалізації кожному. Особливо приємно мені нині вітати чотирьох випускників Тернопільщини, які на Зовнішному незалежному оцінюванні набрали найбільшу кількість балів. Серед цієї розумної молоді є одна скромна дівчинка – випускниця спеціалізованої школи № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Катерина Симко, яка здала ЗНО на понад 200 балів. Завдяки таким успіхам на оцінюванні у загальному рейтингу дівчинка стала абсолютною рекордсменкою в Тернополі та посіла третє місце по Україні, — наголосив Степан Барна.
Після урочистого нагородження святковий захід продовжили пісенні й танцювальні колективи Тернополя, які виконали перед присутніми близько десятка номерів.


