Читайте нас в соціальних мережах

Медична реформа: хто з тернополян потрапить до "червоних списків"?

Неділя, 24 червня 2018 17:33
У «червоних списках» МОЗ будуть пацієнти, які позбавлені права на вільний вибір лікаря та обслуговуватимуться виключно за місцем реєстрації. До них потраплять мешканці Тернопільщини, котрі не підпишуть декларації з лікарем.

— Існують «зелені» та «червоні» списки. Якщо пацієнт перебуває в «червоному», він позбавлений права на вільний вибір лікаря та обслуговуватиметься виключно за місцем реєстрації. На таких людей виділятимуть 240 грн, замість від 370 до 1480 грн. ( на дитину до 5-ти років – 1480 грн; на підлітка – 814; на дорослого – 370 грн, а на літню людину – 740 грн) а, сама лікарня отримуватиме менше грошей, — повідомляє менеджер медичної групи Реанімаційного пакету реформ Світлана Бубенчікова.

Нагадаємо, що всеукраїнську кампанію «Лікар у кожну родину» було розпочато у квітні. З того часу і, щонайменше, до липня будь-який українець може самостійно обрати сімейного лікаря та заклад, у якому бажає лікуватися.

— Медичні установи мають два роки на автономізацію, перехід на нову систему фінансування та підписання декларацій, — інформують в МОЗ. — Пацієнти, що уклали угоду з лікарем, стають тим «зеленим» списком, за яким буде відбуватися фінансування. Протягом цього часу, для тих, хто не встиг перейти на нову систему, залишатиметься субвенція або виплати за «червоними» списками.

Коментарі  

0 #1 ghjk 27.06.2018, 19:42
а князевича можна вибрати з качановки?
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ