Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині, через пожежу в гуртожитку, евакуювали 20 студентів

Понеділок, 26 лютого 2018 08:26
У Чорткові, через пожежу в гуртожитку, евакуювали 20 студентів гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О.Барвінського.

Надзвичайна подія сталася 25 лютого. Близько 13:00 години.

На місце події оперативно направили вогнеборців 6-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.

«По прибуттю з’ясували, що у одній із кімнат на 3-му поверсі будівлі гуртожитку виникла пожежа. Бійці ДСНС оперативно організували евакуацію людей, було виведено із приміщення 20 студентів коледжу», - повідомили в обласному управлінні ДСНС.

Завдяки злагодженим та організованим діям рятувальників уже о 13:47 вогонь зупинили, а о 14:10 – повністю ліквідували.

Вогнем знищено меблі, ліжка та речі домашнього вжитку, пошкоджено стіни, стелю, меблі, холодильник та двері в кімнаті гуртожитку  на площі 14 м.кв.

Причини виникнення події та матеріальні збитки встановлюються.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ