Читайте нас в соціальних мережах

Життя або смерть: у 3-річного Артемка пухлина головного мозку, потрібні кошти на операцію (фото)

Четвер, 22 лютого 2018 09:37
Маленький тернополянин Циба Артем Максимович бореться за життя, адже в нього лікарі діагностували пухлину головного мозку.

Як розповів батько Артемка, Максим Циба, першими ознаками хвороби було незначне недомагання організму.

— Перед тим у мого синочка була слабкість, тож його забрали до Міської лікарні №1. Медики взяли у Артемка аналізи й перевірили кров на наявність інфекцій, адже спочатку було припущення, що у хлопчика можуть бути ГРВІ. Хоч результати аналізів не показали негативних результатів, проте в дитини різко погіршилась хода. Малечу перевели до обласної лікарні №2, а опісля йому зробили МРТ голови. На знімку було виявлено пухлину мозку (задня черепна ямка) завбільшки з тенісний м’ячик, — розповів батько.

Максим Циба наголосив, що, через загострення недуги, його синочок зараз перебуває в настільки важкому стані, що не може ходити. Коли намагається звестися на ноги, то завдає собі дуже сильного болю.

Чоловік розповів, що на сьогоднішній день він перебуває із сином в Інституті нейрохірургії імені А.П.Ромоданова НАМН України, де дитина готується до складних процедур.

— Моєму синові мають робити дві операції. Першу зроблять 22 лютого – з мозку «викачуватимуть» надлишок речовини, яка тисне на певні структури та розвинула гідроцефалію. Після першого оперативного втручання потрібно почекати близько тижня. Після цього буде друга операція з видалення безпосередньо пухлини. Коли я нині розмовляв із лікарями, вони, не криючись, заявили, що випадок із дитиною доволі складний. Наслідки операції також непередбачувані – життя або смерть, — наголосив пан Максим.

Чоловік зауважив, що лікарі скажуть остаточну ціну операції вже після хірургічного втручання. За словами батька, відомо, що орієнтовна вартість операції складає 70-80 тис. гривень. На жаль, родині ніде взяти таку велику суму грошей, тож батьки змушені звертатися по допомогу до небайдужих тернополян, благодійних організацій.

 Усіх небайдужих людей родина дитинки просить допомогти у зборі коштів для проведення операції.

Номер картки ПриватБанку — 4149 4978 4193 7750.

Циба Максим Васильович.

Коментарі  

0 #2 Яна 22.02.2018, 18:54
Наталю, 0676700299 Максим, батько дитини
Скарга
0 #1 Наталя 22.02.2018, 18:14
Дайте будь ласка координати батьків, дуже хочемо допомогти
Скарга

Додати коментар
ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ