"Ввечері 24 червня фахівці Служби порятунку отримали виклик із селища Гусятин (Гусятинська громада). У каналізаційний колодязь впав собака. Тварина була налякана і не мала жодних шансів вибратися на поверхню самостійно, - зазначають у ДСНС. - Надзвичайники негайно прибули на допомогу. Використавши пожежну драбину, один із рятувальників обережно спустився на дно колодязя та безпечно підняв собаку нагору. Тварина не постраждала. Дякуємо небайдужим жителям, які вчасно помітили собаку та зателефонували за номером 101. Для Служби порятунку кожне врятоване життя — це перемога! ".
У Гусятині врятували собаку, яка впала у каналізаційний колодязь (фото)
Четвер, 25 червня 2026 10:14
ОСТАННІ НОВИНИ
- 11:50 Тернополянка Вікторія Смакоуз зіграла в історичній драмі на сцені Глазго
- 11:45 Виїзні донації на Тернопільщині: де здати кров у липні
- 11:27 Поранений чоловік: у громаді на Тернопільщині застілля завершилося стріляниною
- 11:15 Жителів Заліщицької громади просять зустріти полеглого воїна Вадима Сліворського (фото)
- 11:00 Тернопільський центр нацспротиву випустив нову групу слухачів (фото)
- 10:55 Назавжди 35 років: ворожий дрон обірвав життя патрульного з Тернопільщини (фото)
- 10:30 Унікальний релікт льодовикового періоду зацвів у Карпатах (фото)
- 10:20 Воював 7 місяців: на Запорізькому напрямку загинув 30-річний захисник з Теребовлянщини (фото)
- 10:14 У Гусятині врятували собаку, яка впала у каналізаційний колодязь (фото)
- 10:03 Житель Тернопільщини втратив 5 тисяч гривень, купуючи автозапчастини через інтернет


