Читайте нас в соціальних мережах

200 балів з української мови, англійської та фізики отримали двоє випускників з Тернополя (ФОТО)

Понеділок, 22 червня 2026 12:55
фото ілюстративне з вільних джерел фото ілюстративне з вільних джерел
Високі результати за підсумками національного мультипредметного тесту продемонстрували двоє випускників з Тернополя.

Зокрема випускник Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Віктор Вельгач отримав по 200 балів з української мови та фізики.

Випускниця 11-Б класу Тернопільської ЗОШ №22 Дарія Гусак отримала 200 балів на НМТ з англійської мови. Вчителька Дмитрів І.В.

«Це результат, який свідчить про наполегливість, працьовитість та глибокі знання! Вітаємо тебе, Дарино! Нехай цей успіх стане потужним стартом для всіх майбутніх звершень та відкриє перед тобою безліч можливостей у житті», - зазначили у ТЗОШ 22.

 

photo_2026-06-22_10-47-13.jpg

728196328_1549997010248338_4749089874134547126_n.jpg


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ