Зокрема випускник Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Віктор Вельгач отримав по 200 балів з української мови та фізики.
Випускниця 11-Б класу Тернопільської ЗОШ №22 Дарія Гусак отримала 200 балів на НМТ з англійської мови. Вчителька Дмитрів І.В.
«Це результат, який свідчить про наполегливість, працьовитість та глибокі знання! Вітаємо тебе, Дарино! Нехай цей успіх стане потужним стартом для всіх майбутніх звершень та відкриє перед тобою безліч можливостей у житті», - зазначили у ТЗОШ 22.




